ЧАС РОБОТИ: ПН - ПТ  8:00 - 18:00, СБ 8-00 - 14-00. ТЕЛ: +38 04594 5-23-57

 

Виробництво профнастилу - пріоритетний напрямок компанії "ІНТЕРМЕТАЛПЛАСТ". На сьогоднішній день 6 ліній забезпечують найвищі вимоги наших замовників і в залежності від потреб, ми виробляємо профнастил: стіновий, покрівельний, профнастил для парканів і штахетник.

Профнастил покрівельний - це житлові і дачні будинки, автостоянки, виробничо - складські приміщення, ангари, майстерні, побутовки, торгові павільйони та інші швидкобудуюємі будівлі різного призначення (рекомендовані ПК-10, ПК-20, ПК-35, Н-58J).

Профнастил стіновий - використовується для будівництва легких конструкцій, монтажу підвісних стель, вентильованих фасадів, обшивки внутрішніх і зовнішніх стін, цоколя будівлі (рекомендовані ПС-8, ПС-10, ПС-20).

Профнастил для забору - підходить для будівництва огороджувальних конструкцій. Тут як забажає замовник, можна використовувати будь-яку хвилю, головне, щоб подобалося.

Паркан - дуже м'яко вписується в загальний дизайн ділянки. Він не затінює територію, не створює незатишного замкнутого простору. Їм захищають заміські будинки, офісні будівлі, котеджі, дачі. Такий паркан дозволяє створити комфортні умови і радує око.