ЧАС РОБОТИ: ПН - ПТ  8:00 - 18:00, СБ 8-00 - 14-00. ТЕЛ: +38 04594 5-23-57

Фальцева покрівля – це універсальний покрівельний і фасадний матеріал, який набуває все більшої популярності на території всієї України. Завдяки гладкому і витонченому, та одночасно сучасному зовнішньому виду, фальц покрівлю все частіше вибирають для будинків в стилі хай-тек.

Фальц-клік від Інтерметалпласт – це класика, об’єднана з сучасністю, яка проявляється в способі монтажу. Система кріплення фальц-клік – це більш сучасний варіант з самозамикаючимся замком. Завдяки тому, що фальц-клік листи щільно з’єднуються між собою замком, що защіпається, забезпечується максимальне прилягання і герметичність. Це допомагає захистити конструкцію від протікання та вологи, що дозволить захистити від корозії протягом десятиліть. Також таке технічне рішення дозволить Вам заощадити час і гроші на монтажі фальцевих картин. Фальц-клік може використовуватися як для даху, так і для зовнішнього оздоблення фасаду будинку, що в свою чергу дозволить Вам реалізувати різноманітні, оригінальні дизайнерські рішення в декорі Вашого будинку.

Переваги Фальц-клік від Інтерметалпласт:

  • Snap Lock – самозамикаючий замок, що забезпечує щільне з’єднання, та максимальну герметичність.,

  • Мікрохвиля – додає жорсткості , та запобігає візуальному викривленню картин.

  • Загин передньої кромки – відсутність шурупів на карнизі , панель не блокується шурупами, вільний рух при тепловому розширенні зменшення хвилястості панелі

  • Заглушка замка Snap Lock – при виготовленні картин формується торцева заглушка, яка загинається після монтажу та гарантує візуальну естетичність з’єднання.