ЧАС РОБОТИ: ПН - ПТ  8:00 - 18:00, СБ 8-00 - 14-00. ТЕЛ: +38 04594 5-23-57

Оскільки наша компанія виробляє металочерепицю, безумовно ми пропонуємо будівельним організаціям і приватним особам добірні елементи покрівлі власного виробництва. Добірні елементи можуть підкреслити ндівідуальність постройки і доповнити будь-яке архітектурне рішення.

Наші можливості:

 • сучасні верстати;
 • висока якість і стислі терміни;
 • власний метал (вітчизняних і зарубіжних виробників);
 • ціна з перших рук;
 • великий вибір металу з полімерним покриттям в колірній гамі RAL;
 • виконання замовлення за Вашими кресленнями.

Наша виробнича компанія поставляє доборні елементи довжиною 2 метри. Щоб правильно розрахувати довжину, необхідно врахувати нахлест в 5-10 см.

Елементи покрівлі (даху), добірні елементи
1 Покрівельне покриття
2 Водостічна система
3 Сходи
4 Снігозатримувачі
5 Покрівельний місток
6 Планка конькова (ПК-1, ПК-2, ПК-3)
7 Планка торцева ПТО-01, планка торцева декоративна ПТО-02
8 Планка карнизна декоративна ПКО-01, планка карнизна ПКО-02
9 Уведення, «проходки» (вентиляції, каналізації, антени і т.д.)
10 Обшивка димоходу (флюгарка)
11 Планка ендова внутрішня Е-01, ендова декоративна Е-02
12 Сполучні планки
13 Саморізи

 

 

Коник плоский ПК-1, ПК-2, ПК-3. Плоский коник з'єднує схили даху у верхній точці. Він герметично закриває зовнішній кут, чим запобігає потраплянню вологи під покрівлю, листя, бруду та іншого сміття.

 

 

Єндова Е-01, Е-02. Виглядає як внутрішній кут, монтується на стику двох скатів даху. Служить одним з найбільш ключових елементів в будівництві всієї системи покрівлі.

Пристрій ендови виконано так, що в неї стікаються і скочуються атмосферні опади (сніг, дощ),  на що утворюють її скати, ці факти впливають на навантаження ендови. Даний елемент найбільше піддається кліматичних впливів і навантажень: стік води, на ній накопичується і лежить сніг, на сонячній стороні - великий вплив сонячних променів, яке впливає на міцність.

 

 

Снігозатримувач СУ-01. Кріпиться до покрівельного матеріалу на відстані не менше 50 см від нижнього краю ската.

Снігозатримувач - запобігає сходу великих лавин снігу з даху Вашого будинку. Якщо впав з покрівлі пласт снігу може нашкодити як здоров'ю людини так і Вашому майну. Нерідко від цього страждають припарковані біля будинку автомобілі, Ваші улюблені кущі або ж саджанець дерева. Дуже часто відбувається обрив водостічної системи через сходження лавини снігу, вона просто відривається під вагою. Від усього цього може врятувати установка снігозатримувачів.

 

 

Планка кутова зовнішня ПНУ-01 / внутрішня ПВУ-01. Зовнішні та внутрішні кутові планки закривають стики в місцях прямих і зворотних зламів покрівлі. Можуть використовуватися для обрамлення дверних і віконних прорізів.

 

Планка торцева ПТО-01, ПТО-02. Планка торцева застосовується для захисту торця покрівлі, служить від задування снігу, під час сильного вітру, відведення з краю даху води після дощу. Монтується на фронтонах - по бічних ділянках покрівлі.

 

 

Планка примикання до стіни ППС-01. Планка примикання до стіни застосовується в місцях з'єднання листів металочерепиці зі стіною. Накриває щілину. Кріпиться за допомогою штроблення отвору в стіні, герметизується за допомогою герметика.

 

 

Планка карнизна ПКО-02 / декоративна ПКО-01. Карнизна планка захищає підпокрівельний простір від попадання вологи при бічному дощі. Кріпиться по нижньому краю даху (на обрешітку) перед укладанням покрівельних листів.

 

 

Відплив цокольний. Відплив цокольний захищає нижній укіс віконного прорізу від атмосферних опадів, а також виконує декоративну функцію - надає вікну завершеного вигляду.

 

 

Гідробар'єр - підпокрівельна плівка являє собою тришаровий матеріал: несуча армована поліпропіленова сітка, ламінована з обох сторін поліетиленовою плівкою. Призначений для захисту горищного простору від пилу, проникнення залишкової води, дощу і снігу. Завдяки мікроперфорації забезпечується можливість вентиляції водяної пари, що проникають в теплоізоляційний шар покрівельної конструкції.

 

Пароізоляційна плівка Masterfol White Foil 90 - паронепроникна захисна армована плівка, призначена для утворення захисного шару з внутрішньої сторони теплоізоляції підпокрівельного простору скатних і плоских покрівель, а також для утворення паронепроникного з внутрішньої сторони теплоізоляції у випадках внутрішнього утеплення зовнішніх стін об'єкта. Паробар'єр Masterfol White Foil 90 - це тришаровий матеріал, основний шар - несуча армована поліпропіленова сітка, ламінована з обох сторін поліетиленовою плівкою.

 

 

Технічні характеристики Masterfol White Foil 90
Щільність: 90 г / м2
Розміри: 1,5х50 м (75 м. Кв. / Рул.)
Паропроникність: 0,09 г / м2 / 24 год (вимірюється при т-ре 23 ° С і вологості 85%)
Міцність: 220/170 Н / 5 см
УФ-стабільність: 1 міс.
Вага рулону: 6,75 кг
Дифузне товщина: 0,02 Сd, м.
Країна виробник: Угорщина

 

Утеплювач Ізовер забезпечує надійний теплозахист завдяки високому коефіцієнту теплопровідності, в межах від 0,035 до 0,044 Вт / мК. Відомо, що волога погіршує теплоізоляційні властивості скловолокна, однак скловолокно за своєю природою негигроскопичен: воно вбирає вологу, так і швидко віддає її. Важливо тільки, щоб в будівельній конструкції був передбачений вентиляційний зазор, який сприяє виведенню вологи з конструкції. Завдяки особливій структурі волокна ізоляція має гарні акустичними властивостями і значно знижує рівень шуму в приміщенні. Застосовується для шумоізоляції перегородок, внутрішніх облицювань і підвісних стель.

 

 

Універсальний поролоновий трикутний ущільнювач. Довжина 1 м. Запобігає забивання снігу під металочерепицю в місцях установки декоративних планок. При відсутності ущільнювача, в отвори між металочерепицею і планкою може задуватися вітром сніг. Накопичується сніг в підпокрівельному просторі буде утворювати наледного. Це може привести до пошкодження гідробар'єру, і в період таенья льоду або снігу під покрівельним покриттям існує ризик утворення протікання даху. Ущільнювач рекомендується встановлювати на коник, ендови і примикання.

 

Витрати на:

 • коньковую планку (2м) - 4 шт .;
 • ендови внутрішню (2 м) - 4 шт .;
 • примикання для металочерепиці (2 м) - 2шт.

 

 

Саморіз покрівельний пофарбований, оцинкований, по дереву. На кінці різьблення має бур, за допомогою якого просверливается отвір в металі. Головка шестигранна (8 мм). Під голівкою самореза клубу з гумовою прокладкою. Матеріал прокладки розрахований на довгий термін служби, не дивлячись ні на літню спеку, ні зимові морози, ні на проливні дощі. Саморіз під метал 4.8 * 19 під дерево 4.8 * 35.

 

 

Аерозольна фарба для оцинковки, чорного металу, металочерепиці і профнастилу «New Ton» характеризується наступними особливостями:

 • стійка до атмосферних впливів;
 • не вигоряє на сонці;
 • утворює міцне покриття з максимальною антикорозійним захистом;
 • це емаль багаторазового використання;
 • зручна при безпосередньому монтажі;
 • стійка до перепадів температур.

Емаль в аерозолі для оцинковки металочерепиці та профнастилу - не вимагає попереднього грунтування, а поліпшена адгезія цієї фарби дозволяє наносити останню безпосередньо на чистий метал.