ЧАС РОБОТИ: ПН - ПТ  8:00 - 18:00, СБ 8-00 - 14-00. ТЕЛ: +38 04594 5-23-57

VIKNALAND – профільні системи українського виробництва, котрі об’єднали в собі, сукупність інноваційних технологій поєднаних з використанням новітнього європейського обладнання, та власної рецептури ПВХ.

Профільні системи VIKNALAND відповідають як вимогам ДСТУ, так і стандартам країн Євросоюзу, що підтверджено наявними сертифікатами інституту ift Rosenheim у Німеччині, та мають гігієнічний сертифікат, що підтверджує безпеку для здоров'я та навколишнього середовища.

До переваг профільних систем VIKNALAND можна віднести:

  • Власна рецептура, розроблена з урахуванням погодних умов України – профіль, який витримує будь-які температурні виклики
  • Для виробництва профілю використовується виключно первинна сировина і лише європейських постачальників – якість якої перевірена роками.
  • Змішування компонентів безпосередньо на заводі – стабільність та гарантія дотримання рецептури
  • Власний м’який коекструдований ущільнювач – повний контроль геометрії та якості.

VIKNALAND B58

Профільна система VIKNALAND B58 – це оптимальне рішення за доступною ціною. Технічні характеристики системи забезпечують відмінні показники енергоефективності та високі звукоізоляційні властивості. В системі використовується універсальне армування в рамі та стулці, що дуже зручно для виробників віконних конструкцій. 

 

 

VIKNALAND B70

Профільна система VIKNALAND B70  система, яка є покращеною версією п’яти камерних профілів з монтажною шириною 70 мм, де кількість камер зросла до шести, що забезпечує вищу тепло та звукоізоляцію.
Вікна з профілю VIKNALAND 70 призначені для скління житлових та адміністративних будівель з підвищеними вимогами до енергозбереження.

 

 

VIKNALAND 85 PRO

Профільна система VIKNALAND 85 PROоб’єднує всі технічні досягнення останніх 60 років досвіду у виробництві ПВХ - профілів. Забезпечує максимальне тепло збереження, найкращу звукоізоляцію та створює затишний комфорт оселі. VIKNALAND 85 PROце технічні досягнення інновації та комфорт преміум класу.