ЧАС РОБОТИ: ПН - ПТ  8:00 - 18:00, СБ 8-00 - 14-00. ТЕЛ: +38 04594 5-23-57

roletu aluteh

 

Рольставні застосовуються для захисту вікон, дверей і гаражів. Це так звані захисні жалюзі, які при необхідності згортаються в рулон, що робить їх більш практичними, ніж традиційні захисні решітки. Іноді ролети також використовують в якості внутрішніх перегородок складських приміщень. До основних переваг можна віднести прекрасні тепло- і звукоізоляційні характеристики, а також надійність і довговічність в експлуатації.

Вони можуть комплектуватися різними приводами, як ручними, так і дистанційними, що робить ролети практичними і зручними в управлінні. Існує велика різноманітність кольорів і розмірів, що дозволяє підбирати їх практично до будь-якого фасаду будівель. Можна також замовити бажану модель за індивідуальним проектом. Рольставні відповідають всім вимогам пожежної безпеки - у відкритому стані не ускладнюють евакуацію через віконні прорізи. Таким чином, завдяки своїм прекрасним характеристикам дані системи отримують все більшу і більшу популярність в нашій країні.

 

 Типи коробів

tipu koroba

 

Широкий асортимент захисних коробов- круглих, напівкруглих, зі скосом 45 ° - забезпечує установку ролетних систем в будівлях будь-якого архітектурного стилю. Короба 45 ° - досконалий вибір для будівель з суворою геометрією. Круглі і напівкруглі короба вдало підкреслять плавність ліній і гармонійність всіх елементів фасаду.

Вбудований короб - це «невидимий» короб, прихований в ніші віконного і дверного отвору. Завдяки особливій системі установки короба всередині отвору, вся ролетних конструкція органічно впишеться в екстер'єр будь-якої будівлі.

 

 

 

Широкий вибір колірних рішень

cvet rolet

 

Широка колірна гамма профілів і комплектуючих - 20 кольорів для профілів роликової прокатки, 19 кольорів для екструдованих профілів - забезпечує різноманітні варіанти поєднань ролет з фасадом будівлі. Залежно від кольору ролетні системи можуть зливатися з фасадом або навпаки, служити яскравим елементом, створюючи оригінальні та індивідуальні рішення.

Можна підібрати різні поєднання кольору полотна і обрамлення ролети. Наприклад, полотно під колір фасаду будівлі, а обрамлення - під колір покрівлі або навпаки.

 

Системи управління ролетами

avtomat

 

 

Ручне управління.
Ручні приводи оптимальні для приміщень з малою кількістю вікон і невеликими прорізами. Такий тип приводу, в основному, доречно використовувати в офісах, квартирах, дачах, кіосках.

Автоматичне управління.

Таке управління ідеально підходить для просторих будинків і офісів з великою кількістю вікон: одним натисненням кнопки можна управляти всіма ролетами одночасно або кожної окремо.

 

Автоматичне управління вирішує ряд складних завдань:

  • Програмування часу підйому і опускання ролет
  • Установка оптимального положення ролет
  • Режим імітації присутності господарів в будинку
  • Управління ролетами за допомогою датчика тепла і світла
  • Управління ролетами в залежності від погодних умов

 

7 аргументів на користь ролет «АЛЮТЕХ»

2016 03 18 141619

 Ролетні ворота

 

   

 Ролети